Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Veggie Mix dołącza do Team Alsen

Kolejny polski gaming rekrutuje dywizję League of Legends. To dobrze wróży dla eSportu w Polsce i być może ujrzymy renesans rodzimych organizacji. Oczywistym jest, że w obecnych czasach dywizja Lola to jeden z filarów każdej dobrej organizacji.

Veggie Mix w barwach ALSEN TeamVeggie Mix zadebiutuje pod nowymi barwami już w dniach 19-20 października w Poznaniu podczas finałów Ligi Cybersport rozgrywanych w ramach Poznań Game Arena. Zawodnicy już nie raz mieli okazję zmagać się podczas turniejów offline.

Veggie, Puki czy Grom oprócz eventów w Polsce, zaliczyli również kilka zagranicznych, do tego mamy kolejnego weterana sceny Matahe oraz mniej doświadczonego względem reszty chłopaków, ale za to bardzo utalentowanego Vergro. 

Oświadczenia kapitana oraz członka organizacji.

Fryderyk “Veggie” Kozioł

Przede wszystkim chciałbym podziękować ALSEN za zaufanie pokładane w nas, pierwszy poważny sprawdzian będzie PGA gdzie pojawią się czołowe polskie zespoły, mamy nadzieję pokazać się z jak najlepszej strony. Bierzemy również udział w obecnym sezonie EPS gdzie wygraliśmy już pierwszy mecz przeciwko PULSE.eSports. Liczymy na owocną współpracę z obu stron, zapraszamy na śledzenie naszych wyników!

Paweł “Pawcio” Watemborski

Ostatnio ciągle pracujemy nad funkcjonowaniem naszej organizacji i staramy się poszerzać naszą współpracę z nowymi scenami. Wiele przeanalizowanych propozycji, wiele rozmów za nami. Nadszedł dzień, w którym możemy przywitać w dywizję League of Legends. Drużyna która dotychczas grała pod nazwą Veggie Mix zapowiada się bardzo ciekawie i żywię wielką nadzieje iż wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć bardzo dużo. Pierwszym sprawdzianem będzie liga cybersport która odbędzie się w Poznaniu. Nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak “Witamy w Domu”.

Skład TeamAlsen.Lol

  • Mateusz “Mataha” Kazimierczuk – Top
  • Fryderyk “Veggie” Kozioł – Jungle
  • Bartosz “Vergro” Koziarski – Mid
  • Mateusz “Grom” Klimaszewski – Support
  • Łukasz “Puki Style” Zygmunciak – AdCarry
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.