Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Uwagi dotyczące Patronów

Siema wszystkim! Jestem Xenogenic, główny projektant gry w zespole, który przygotowuje skórki, wydarzenia i nową zawartość, taką jak Patronowie. Od kiedy kilka tygodni temu zapowiedzieliśmy Patronów, ciągle rozmawiamy z graczami, aby zbierać uwagi i wprowadzać ulepszenia w trakcie trwania prac nad nimi. 

Jedną z rzeczy, które zmieniliśmy w tej funkcji, było zbudowanie zestawów składających się z 3 unikalnych Patronów dla każdego bohatera. Mają oni reprezentować aspekty bezpośrednio powiązane ze specyficznymi umiejętnościami lub modelem rozgrywki danego bohatera i nie obejmują zwykłych statystyk, takich jak zabójstwa, zadane obrażenia itd.

Zatem teraz chcielibyśmy przedstawić listę propozycji dla każdego z bohaterów należących do pierwszego zestawu, abyście mogli wyrazić opinię, co się wam podoba, a co nie, a także podsunąć nam propozycje pomysłów na statystyki, które powinniśmy śledzić w przyszłości!

Kilka krótkich uwag zanim przejdziemy do listy:

  • Niektórzy gracze chcą wskaźników bazujących wyłącznie na umiejętności, podczas gdy inni wolą wskaźniki, które są dostępniejsze i będą nabierały rozmachu z czasem.  Dlatego staraliśmy się umieścić w zestawie każdego bohatera i jedne i drugie. Zapewne będziemy kontynuować ten trend w przyszłości.  Mimo wszystko dajcie nam znać, który typ Patronów wolicie.
  • Jest to wstępny projekt listy, w którym w pewnym stopniu posługujemy się skrótami. 

○     Na przykład czasami możemy napisać „wrogowie”, co naprawdę oznacza „wrogich bohaterów”, a nie stwory czy potwory. 

○     Wielokrotne trafienia oznaczają trafienie dwóch lub więcej celów jednym rzuconym czarem.

○     Rzucone czary „dalekosiężne” oznaczają ponad 75% ich maksymalnego zasięgu, o ile nie określono inaczej.

○     Zadane obrażenia, pochłonięte obrażenia itd. odnoszą się do obrażeń zadanych bohaterom lub przez bohaterów, o ile nie określono inaczej.

  • Chcemy, by Patronowie śledzili wyjątkowe chwile i sukcesy bez wypaczania rozgrywki, czyli Patronowie nie powinni skłaniać was do robienia rzeczy, których nie chcecie robić albo nie powinniście robić (np. zabijać jako wsparcie, rzucać czary specjalnie na siebie zamiast na sojuszników lub odwrotnie itd.). Jeśli wydaje się wam, że cokolwiek z tej listy wypacza grę, wskażcie to i wyjaśnijcie, dlaczego tak uważacie!
  • Gdy Patronowie zostaną w pełni „rozpaleni”, co znaczy, że wszystkie 5 kamieni milowych, które śledzą, zostały zaliczone, zaczną śledzić wasze osobiste rekordy w każdej grze. Pamiętajcie o tym w przypadku kamieni milowych, które na pierwszy rzut oka wydają się proste. Często stają się one ciekawsze, gdy śledzą najwyższe/najlepsze statystyki, które osiągnęliście w jednej grze.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.