Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Urgot rework

W obecnej mecie Urgot jest jedną z najrzadziej wybieranych postaci. Pomimo specyficznego skillsetu i bardzo mocnego laningu nie zagościł na stałe ani w rozgrywkach turniejowych, ani na SoloQ. W związku z nikczemnie niskim Win-Ratio Riot postanowił zabrać się za naszego nieumarłego i zapowiedzieć jego reworka. Zgodnie z informacjami udostępnionymi społeczności na forum Riotu rework ma wejść w życie w przyszłym roku, a już teraz twórcy League of Legends zbierają opinie na temat ewentualnych zmian.

Jeśli macie doświadczenie w grze Urgotem i chcielibyście się podzielić swoimi opiniami zapraszamy do komentowania. Z wielką chęcią wysłuchamy Waszych opinii, przemyśleń i sugestii oraz włączymy się w dyskusje o jego przyszłym kształcie. Zamierzamy zbiorczo zebrać wszystkie Wasze opinie i przesłać w jednej wielkiej wiadomości prosto do Riotu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.