Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Upadek Siona

Pojawiła się kolejna część informacji o domniemanym reworku Siona – po więcej informacji zapraszamy do wcześniejszego newsa.

WYRZUTY

DARKWILL

Co to ma być?

LEBLANC

Dostałeś to, czego chciałeś – nic więcej.

DARKWILL

Nie tego chciałem!

LEBLANC

Pragnąłeś, aby zwłoki powstały z martwych i dalej wypełniały twoją wolę. Spełniliśmy to życzenie.

DARKWILL

Spójrz na niego! To… coś nie może stać na czele armii.

LEBLANC

Może i na przywódcę nadaje się słabo, ale twój przyjaciel i tak zawsze był bardziej zabójcą niż wodzem… A nigdy nie miał do tego lepszych predyspozycji niż teraz. Nie czuje strachu, nie kwestionuje rozkazów i jest nieśmiertelny!

DARKWILL

Niech cię… Nie mam wyboru.

ROZŁAM

Do gabinetu Wielkiego Generała

Nie ma wątpliwości, że upiór będzie skutecznym narzędziem zagłady. Ta istota zdołała niemal zrównać z ziemią fortecę w Andras bez niczyjej pomocy. Jednak jest tak samo winna równie wielkich strat wśród naszych legionów co w siłach Demacii. Wydaje się, że to coś karmi się zniszczeniem i śmiercią. Tym razem potrzebowaliśmy całego oddziału ciężkiej piechoty, żeby opanować tego potwora. Upiór cały czas rośnie w siłę, niezależnie od zadanych mu ran.

Morale naszych ludzi bardzo spadło. Żołnierze są wielce zaniepokojeni widokiem potwora, który do niedawna był ich bohaterem. W tej kłopotliwej sytuacji zaczynają się zastanawiać, jaka nagroda za służbę czeka ich samych. Musieliśmy rozwiązać sześćdziesiąt regimentów, które nie chciały walczyć u boku tego stwora. Obawiam się, że z upływem czasu sytuacja będzie się tylko pogarszać.

Z całym szacunkiem, Wielki Generale, niektórym nie należy przerywać zasłużonego wiecznego odpoczynku.

Osoby zainteresowane zapraszamy także na http://promo.eune.leagueoflegends.com/pl/reborn/#, gdzie zobaczycie stronę promocyjną w pełni okazałości.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.