Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ultimate Skin za 1950RP zamiast 3200 RP

Od razu uprzedzamy – obniżka ceny będzie tylko tymczasowa i będzie ona miała premiować graczy, którzy aktywnie śledzą eventy związane z League of Legends. Początkowo Morello wypowiadał się, że skin będzie od początku kosztował 3200 RP, ale został on poprawiony przez Hippalusa odpowiedzialnego za e-commerce:

Wrong on that one Morello. The next Ultimate skin will be 1950 RP for the first few days as a reward to the players who are active at the time of its release. After that it will not be discounted.

O Ultimate skinie słychać już od jakiegoś czasu, jednak nie pojawił się żadne większe wycieki (przypomnijmy, że po ujawnieniu przecieków dotyczących Pulsefire Ezreala pracę stracił jeden z Rioterów). Morello stwierdził w jednym z postów, że “warto na niego poczekać”. Komuś takiemu jak on nie sposób nie wierzyć na słowo, zatem oczekujemy wstrząsu niesamowitym skinem!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.