Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ultimate skin już w styczniu?

Sporo spekulacji przewija się ostatnio wśród międzynarodowej społeczności – począwszy od ultimate skina, przez nowe skórki, aż po reworki starych bohaterów. O ile prawdziwości niektórych nie możemy być pewni, o tyle możemy powiedzieć jedno – w styczniu czeka nas wiele ciekawych rzeczy.

Dzisiaj chciałem zwrócić uwagę na kolejną z teorii, które przewijają się w różnych źródłach. Niektórzy z użytkowników zaczęli sugerować, że styczniowa promocja z bonusowymi RP jest ściśle powiązana z planami wejścia ultimate skina. Wraz z wejściem Spirit Guard Udyra rok temu napotkaliśmy na podobną promocję i patrząc z perspektywy czasu była ona przygotowana ściśle pod tę właśnie skórkę. Prawdopodobnie takżę i w tym roku bonusowe RP połączone są z wejściem czegoś kosztownego na serwery, a cóż innego moglibyśmy zobaczyć, jeśli nie wyczekiwaną przez wszystkich ultimate skórkę?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.