Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ulepszenie systemu run

System 3 kręgów run jest jedną wielką pułapką na początkujących graczy – pomimo, że we wszystkich możliwych miejscach życzliwi gracze doradzają, aby wstrzymać się z zakupem run do 20 poziomu, wiadomość ta nie dociera niestety do wszystkich. Gracze rozpoczynający swoją przygodę z League of Legends kupują więc runy z dwóch najsłabszych kręgów, a w efekcie tracą swoje cenne punkty IP. Niestety system ten jest wadliwy – po osiągnięciu 20 poziomu konta niższe kręgi run stają się zwyczajne bezużyteczne, a w efekcie gracz może czuć się sfrustrowany stratą punktów IP, które mógłby przeznaczyć na nowych bohaterów.

Pomimo wielu sugestii naprawy systemu Riot nie podjął kroków w kierunku naprawy problemu. Dzisiaj użytkownicy reddita zaproponowali rozwiązanie, które jest prawdopodobnie najlepszym z możliwych. Sugerowali oni, aby wprowadzić system “ewolucji” run – miałyby one ulepszać siędo kolejnego poziomu po opłaceniu IP równego różnicy cen. Proste rozwiązanie, które z jednej strony pozwoliło uniknąć negatywnych efektów swoich decyzji, a z drugiej nie naruszające za bardzo systemu balansu punktów IP.

Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Czy wpadliście w pułapkę kupowania najtańszych run czy może ktoś uprzejmie Was ostrzegł? Myślicie, że system run jako taki wymaga zmian (które de facto były zapowiedziane na początek sezonu 2014)?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.