Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ulepszenie działania Trybunału

Z niezliczonymi zmianami planowanymi w Trybunale, chcielibyśmy przedstawić naszą wizję tego systemu, wszystkiego tego, czego do tej pory się dowiedzieliśmy oraz jakie kroki mamy zamiar podjąć w przyszłości. Trybunał jest potężnym narzędziem służącym społeczności graczy League of Legends do określania zachowań tolerowanych w grze. Chcielibyśmy wprowadzić kilka ulepszeń w tym systemie oraz cech, które pomogą walczyć z niesportowymi poczynaniami.

Tymczasowo umieścimy Trybunał w tryb konserwacji, jednocześnie ulepszając system w taki sposób, by karał graczy, którzy powinni dostać nauczkę, o wiele szybciej niż działo się to dotychczas. Dodamy również możliwość oceniania i nagradzania graczy świecących przykładem sportowego zachowania w League of Legends.

W międzyczasie, nowy Trybunał zapozna nas z systemem szybkiego nakładania ograniczeń na czat oraz banów w grze – już do kilku godzin po utworzeniu sprawy odnośnie negatywnego zachowania. Nastąpią również zmiany w systemie LeaverBuster w grach rankingowych, tak by jak najszybciej egzekwował brutalne konsekwencje i pozwalał zachować sportowego ducha tego trybu.

Przeprowadzimy także kilka dodatkowych eksperymentów odnośnie Trybunału i w zależności od wpływu, jaki wywrą na grę oraz graczy, będziemy wprowadzać je do ulepszonej wersji systemu.

Podsumowując: chcemy zachęcać do dobrego zachowania poprzez Trybunał, jednocześnie zwiększając szybkość jego działania. Wyłączymy Trybunał na czas wprowadzania ulepszeń, a kontrolę nad zachowaniem pozostawimy takim systemom jak: Ograniczony Czat oraz LeaverBuster. Podzielcie się swoimi opiniami oraz jeśli posiadacie pytania, możecie zadać je poniżej.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.