Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ujawniono dwie testowe wersje umiejętności zreworkowanej Kayle

W ostatnim czasie jeden z pracowników Riotu odpowiedzialnych za niedawno wydany rework Kayle prowadził swoją transmisję na żywo co pozwoliło graczom na dowiedzenie się kilku dodatkowych szczeegółów związanych z tym reworkiem.

Dokładnie rzecz ujmując Rioter odpowiadając na jedno z pytań widzów zdradził jak wyglądały dwie umiejętności Kayle, które były wewnętrznie testowane i które ostatecznie nigdy nie zostały wydane.

Pierwszą ze zdradzonych umiejętności była testowa wersja E tej postaci, która polegała na tym że Kayle doskakiwała w wybranym kierunku następnie zyskując pokaźny bonusu do Attack Speedu. Natomiast testowana wewnętrznie wersja R Kayle, polegała na tym że postać podobnie jak Xayah na swoim ulcie podskakiwała do góry stając się niewrażliwą na obrażenia, a następnie spuszczała na cel pocisk przypominający meteor, którego efekt podobny był do obecnej wersji ulta. Zatem główna różnica pomiędzy testowaną, a obecną wersją tej umiejętności polegała na tym, że Kayle podskakiwała stając się niewrażliwą, ale za to nie mogła się ona w trakcie rzucania tej umiejętności poruszać.

źródło: =https://twitter.com/Spideraxe30/status/1160707507704225792?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.