Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ujawniono dodatkowe szczegóły zmian w Wukongu

Już jakiś czas temu Riot zapowiedział, że w najbliższej przyszłości Wukong może otrzymać pewnego rodzaju zmiany. Teraz natomiast dostarczono dodatkowych informacji na ten temat informując przy tym, że zmiany we wtorek powinny zawitać na PBE.

Według najnowszych informacji istotne zmiany mechaniczne mają zajść w praktycznie wszystkich umiejętnościach tej postaci, a jedynym prawie nie zmienionym skillem ma zostać ulti Wukonga. Póki co ujawniono jedynie jakie zmiany mają zajść w W tej postaci, które jednocześnie mają być zmianami o największej skali. Dokładniej rzecz ujmując po zmianach klon Wukonga ma dłużej przebywać na polu bitwy (czas przez jaki postać będzie niewidzialna będzie niezmieniony), a jego zachowanie będzie zmienione ze stania nieruchomo, a następnie wybuchnięcia, na atakowanie pobliskich przeciwników (jego ataki zadawać będą obrażenia równe jakiemuś % AD Wukonga i przy tym będą nakładać wszystkie efekty on-hit tego bohatera). Wraz z tą zmianą poprawiono animacje tak by klon był trudniejszy do odróżnienia od oryginału, a przy tym zwiększony zostanie zasięg dashu obecnego przy wycastowaniu tej umiejętności (zasięg zostanie zwiększone ze 100 do 200 jednostek).

Warto jeszcze zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku kilku innych postaci, zmiany na PBE będą dość eksperymentalne przez co najpewniej w różnych wariantach dłużej będą przebywać na serwerze testowym.

źródło: =https://reddit.com/r/Wukongmains/comments/bmbeq6/context_post_and_changes_on_pbe_this_coming/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.