Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ujawniono datę premiery nowego patcha

Już w nocy z 11 na 12 lipca bieżącego roku na serwery live wprowadzony zostanie nowy patch oznaczony numerem 7.14. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego zdezaktywowane zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie półtora godziny później na czas około 3 godzin wyłączony zostanie cały serwer (tradycyjnie na drugim europejskim serwerze wszelkie wydarzenia będą miały miejsce trzy godziny później).

Nowa aktualizacja przyniesie ze sobą przede wszystkim nowego bohatera – Kayna, ale sam patch przynosić będzie ze sobą również sporą liczbę zmian w balansie dość mocno wpływających na niektórych championów. Listę postaci, która najpewniej zostanie w jakimś stopniu zmieniona w nadchodzącym patchu znaleźć możecie poniżej:

Nerfy

caitlyn fiora

Buffy

alistar garen rammus yorick

Inne Zmiany

chogath diana singed taric

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 7.14 Patch notes/ zmiany Patcha 7.14

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.