Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tylko 50,8% championów zostało wybranych podczas Mistrzostw

Mistrzostwa Świata są już za nami. Pierwsze podsumowanie mieliście okazję przeczytać w artykule Podsumowanie Worldsów #1. Dzisiaj czas na prawdziwą gratkę dla fanów statystyk wszelkiego rodzaju. Poniżej przedstawiamy Wam pełną listę championów wybranych podczas mistrzostw wraz z ich statystykami.

CHAMP% P&BWIN% WPICKBAN% PICK% BANK+A/DK/D
Alistar100.00%480.00%5736.41%93.59%3.920.77
Zilean96.15%646.15%136216.67%79.49%3.560.85
Lee Sin92.31%2455.81%432955.13%37.18%3.691.06
Maokai92.31%1762.96%274534.62%57.69%3.830.87
Ryze87.18%2259.46%373147.44%39.74%2.851.10
Kha'Zix84.62%2543.10%58874.36%10.26%3.031.16
Thresh80.77%2454.55%441956.41%24.36%3.180.24
Lucian78.21%2352.27%441756.41%21.79%4.112.02
Janna67.95%2862.22%45857.69%10.26%5.430.16
Rumble51.28%1352.00%251532.05%19.23%2.820.72
Tristana50.00%1237.50%32741.03%8.97%3.361.80
Zed48.72%947.37%191924.36%24.36%2.471.26
Twitch44.87%1770.83%241130.77%14.10%5.602.47
Rengar42.31%1285.71%141917.95%24.36%5.741.79
Orianna41.03%1451.85%27534.62%6.41%3.301.19
Yasuo38.46%1066.67%151519.23%19.23%4.441.79
Nami37.18%1038.46%26333.33%3.85%2.760.27
Fizz32.05%642.86%141117.95%14.10%3.251.68
Nidalee32.05%112.50%81710.26%21.79%0.950.43
Syndra32.05%535.71%141117.95%14.10%2.551.16
Corki28.21%1254.55%22028.21%0.00%4.001.75
Irelia26.92%1066.67%15619.23%7.69%6.102.14
Jayce25.64%758.33%12815.38%10.26%4.201.53
Jarvan IV23.08%635.29%17121.79%1.28%2.970.48
Kog'Maw21.79%743.75%16120.51%1.28%3.551.45
Lulu21.79%533.33%15219.23%2.56%2.030.49
Elise20.51%533.33%15119.23%1.28%1.660.44
Kayle19.23%538.46%13216.67%2.56%2.680.53
Twisted Fate17.95%337.50%8610.26%7.69%3.411.44
Ahri16.67%541.67%12115.38%1.28%3.161.39
Braum15.38%650.00%12015.38%0.00%2.530.02
Morgana15.38%650.00%12015.38%0.00%2.920.16
Dr. Mundo12.82%110.00%10012.82%0.00%1.580.55
Jinx12.82%228.57%738.97%3.85%1.570.40
Kassadin12.82%562.50%8210.26%2.56%4.451.75
Talon8.97%342.86%708.97%0.00%1.490.54
Aatrox7.69%060.00%7.69%
Xerath7.69%233.33%607.69%0.00%2.400.90
Vayne5.13%375.00%405.13%0.00%13.337.00
Blitzcrank3.85%0.00%303.85%0.00%1.320.21
Leona3.85%133.33%303.85%0.00%2.100.50
Pantheon3.85%133.33%303.85%0.00%1.731.00
Rammus3.85%2100.00%212.56%1.28%4.500.67
Sona3.85%0.00%303.85%0.00%1.170.08
Caitlyn2.56%150.00%202.56%0.00%4.752.75
Evelynn2.56%2100.00%202.56%0.00%15.003.00
Ezreal2.56%0.00%202.56%0.00%5.003.00
Graves2.56%150.00%202.56%0.00%3.801.40
Singed2.56%150.00%202.56%0.00%6.601.40
Akali1.28%1100.00%101.28%0.00%17.009.00
Fiddlesticks1.28%1100.00%101.28%0.00%3.751.25
Galio1.28%0.00%101.28%0.00%0.430.00
Gragas1.28%010.00%1.28%
Katarina1.28%1100.00%101.28%0.00%14.006.00
Lissandra1.28%1100.00%101.28%0.00%7.502.00
Nunu1.28%0.00%101.28%0.00%0.400.00
Riven1.28%1100.00%101.28%0.00%2.000.00
Swain1.28%1100.00%101.28%0.00%1.250.13
Varus1.28%0.00%101.28%0.00%1.001.00
Vi1.28%0.00%101.28%0.00%0.140.00
Ziggs1.28%0.00%101.28%0.00%1.670.67

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2jrzwh/worlds_stats_508_61120_of_champions_were

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.