Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tworzenie playlisty H2W

Wielu z Was prosiło o powrót playlist, które kiedyś gościły na naszym portalu. Było ich kilka, każda do oddzielnego gatunku muzyki, jednak nieregularne aktualizacje i brak nowych piosenek dosyć skutecznie odstraszał od nich. Chcemy więc przekazać tworzenie playlisty w Wasze ręce.
W komentarzach pod tym wpisem macie możliwość zgłoszenia Waszych ulubionych utworów, które trafią na listę utworzoną za pomocą Spotify. Jest to darmowy serwis, na którym możemy znaleźć tysiące albumów muzycznych do odsłuchania za darmo. Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. W celu wyszukania interesujących Was piosenek, należy:

  1. Wejść na stronę www.spotify.com
  2. Utworzyć tam darmowe konto (można połączyć je ze swoim Facebookiem, jeśli ktoś ma takie życzenie)
  3. Następnie kliknąć na zakładkę po lewej stronie z napisem “szukaj”
  4. Można wpisać zarówno nazwę pojedynczego kawałka, jak i tytuł albumu.

Następnie wystarczy wysłać swoje “znaleziska” za pomocą komentarza pod tym newsem. Gdy minie okres wypisywania piosenek (mniej więcej w następny weekend), utworzymy kolejny wpis, w którym będzie link do listy oraz dalsze informacje nt. całej akcji. W komentarzach poza piosenkami możecie podawać propozycje nazwy dla naszej listy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.