Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Twórz Top Lane Tier Listę razem z nami

Drodzy czytelnicy – część z Was może nie pamiętać serii ankiet w których wspólnie decydowaliśmy o najlepszych i najsłabszych postaciach w danym okresie czasu. Postanowiliśmy wrócić do tradycji i chcemy, abyśmy wspólnie stworzyli top lane tier listę. Obecna wymaga aktualizacji i zdecydowanie nadaje się do poprawek. Dlatego też zapraszamy Was do wypowiadania się na temat tierów konkretnych postaci w ankiecie, która obejrzycie w rozszerzeniu wpisu. Domyślnie nie musicie zaznaczać żadnego z tierów jeśli nie jesteście pewni siły danej postaci, jednakże im więcej pól wypełnicie tym bardziej ostateczna tier lista odzwierciedlała będzie Wasze zdanie. Gdy tylko zgromadzi się odpowiednia ilość głosów zaprezentujemy Wam Wasze wybory i to jak Wy widzicie aktualny rozkład sił championów. Zapraszamy do wspólnego tworzenia!

Wyjaśnienie tierów:

Tier 1 – najlepsze postacie na tą pozycję. Zdecydowanie deklasują rywali

Tier 2 – dobre postacie – wygracie nimi większość gier na topie, o ile nie nadziejecie się na kontrę.

Tier 3 – średnie postacie, które często wymagają odpowiedniej kompozycji drużyny. Carrowanie nimi gier jest utrudnione.

Tier 4 – Słabe postacie, które nie sprawdzają się w obecnej mecie. Jeśli postać jest Twoim mainem masz szansę ugrać nią grę, jednak w innym wypadku jest to strasznie utrudnione.

Tier 5 – postacie których nie wybiera się na daną pozycję, bo są nieefektywne i nieskuteczne.

Nie wiem – oznacza, że nie jesteście pewni siły postaci w aktualnej mecie.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE – wyniki pojawią się jeszcze dzisiaj.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.