Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Twórz dla społeczności How2win

Nauczanie i niesienie wiedzy powinno iść w parze z zabawą. Pragniemy łączyć rozrywkę z rozwijaniem Waszych umiejętności, dlatego poszukujemy osób tworzących filmy oraz streamujących.
Jeśli masz już pewne doświadczenie na tym polu lub jesteś twórcą materiałów o wysokiej jakości, jednak brakuje Ci rozgłosu oraz szerszej widowni, to właśnie oferujemy coś dla Ciebie. W przypadku filmów akceptujemy wiele rodzajów działalności: poradniki do postaci, analizy, omówienia patchów, szczegółowe komentarze gier. Jeśli chodzi o streamy, oczekujemy dobrej jakości video oraz stabilnego połączenia internetowego, pomysłu na prowadzenie streama, dostępności w normalnych godzinach, umiejętności interakcji z widzami, przyjemnego komentarza oraz solidnego poziomu gry (platyna w górę). Ze swojej strony zapewniamy pomoc merytoryczną przy produkcji oraz streamowaniu, reklamę i dostęp do jednej z największych baz polskojęzycznych odbiorców, jaką stanowią nasi wspaniali Czytelnicy.
Jeżeli uważasz, że spełniasz te wymagania i chciałbyś spróbować swoich sił, prosimy o napisanie zgłoszenia na adres maktel@how2win.pl. Powinny zawierać się w nim informacje na Twój temat (zwłaszcza coś o wynikach w grze) oraz próbka swoich “możliwości”.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.