Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej z RP + 600PLN w gotówce!

Witajcie przywoływacze!

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na jeden z najbardziej prestiżowych turniejów jakie miałem okazje dla Was przywoływaczy zorganizować!
Dlaczego ten turniej jest tak różniący się od innych? Głównie dla tego, że po za samymi Riot Pointsami, do wygrania jest jeszcze 600PLN w gotówce!

Turniej odbywać będzie się 21 oraz 22 lutego!

Limit drużyn w turnieju to : 128 

Zapisy trwają do wyczerpania, lub do zakończenia losowania drużyn!

 

Koniecznie musicie zaznajomić się w pełni z : REGULAMIN

Drabinka turniejowa (pojawi się po losowaniu)

 

Jak zapisać się na turniej? Należy napisać prywatną wiadomość na Facebooku do Tomasz ,,Hintch BolechowskiPisząc zgłoszenie koniecznie trzymajcie się tego schematu:Nazwa: Nazwa drużyny

TAG: TAG

Gracze: Nick, Nick, Nick, Nick, Nick (5 podstawowych)

Rezerwowi: Nick, Nick (maksymalnie 2, lecz nie są oni wymagani)

 

Nagrody:
1. miejsce: 600PLN + 3200 RP i skórka Ryze Zwycięzca dla każdego gracza
2. miejsce: 2400 RP dla każdego gracza
3. miejsce: 1600 RP dla każdego gracza
4. miejsce: 800 RP dla każdego gracza.

 

Turniej rozpoczyna się 21 lutego o godzinie 12:00 i rozegracie tego dnia maksymalnie 3 rundy! Natomiast 22 lutego turniej rozpocznie się o godzinie 13:00 i będzie trwał, aż do wyłonienia zwycięzców!

Pamiętajcie, że każdy zawodnik drużyny jest zobowiązany być obecny podczas otwarcia turnieju o godzinie 11:30 podczas losowania drużyn, na kanale streamu : www.hitbox.tv/Hintch

Główny sponsorem jest www.HITBOX.tv

 

Osoby, które nie będą brały udziału w turnieju zapraszam również serdecznie do oglądania zmagań uczestników oraz do brania udziału w licznych konkursach dla publiczności, które będą miały miejsce na streamie podczas turnieju!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.