Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Turniej League of Legends w Poznaniu 1 czerwca 2013

Słyszeliśmy, że chcecie kolejnego turnieju w Lola. Słyszeliśmy, że chcecie zobaczyć pokaźne nagrody. Co więcej słyszeliśmy, że chcecie, aby odbyło się to w Poznaniu. Dlatego – spełniamy Wasze marzenia i informujemy, że już pierwszego czerwca będziecie mogli oglądać zmagania najlepszych drużyn w drodze po 3000 zł (na chwilę obecną, a nagrody będą się jeszcze zwiększać!).

Cały turniej odbędzie się 1 czerwca 2013 roku – 16 najlepszych drużyn weźmie udział w finałach na żywo, które odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas dnia otwartego Kampusu Morasko, pt. Morasko Open Day. Dodatkowo chcieliśmy poinformować, że objęliśmy patronat medialny nad turniejem. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału jako uczestnik bądź też widz zapraszamy do rozszerzenia wpisu do więcej szczegółów dotyczących turnieju.Harmonogram

 

  • początek kwietnia: rejestracje drużyn;
  • koniec kwietnia – połowa maja: eliminacje on-line;
  • 1 czerwca: 16 najlepszych drużyn weźmie udział w finałach na żywo, które odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas dnia otwartego Kampusu Morasko, pt. Morasko Open Day.

Strona turnieju: uamlolchampionships.pl
Fanpage turnieju: www.facebook.com/uamlolchampionships
Kontakt: info@uamlolchampionships.pl

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.