Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Top 5 niedocenionych gier

Życie jest niesprawiedliwe, wiedzą o tym nawet małe dzieci. Dzieje się tak zawsze i wszędzie. Dotyka to również branży gier. Wiele razy słyszałem, ze to użytkownicy zrewidują czy gra jest dobra czy nie, a naprawdę dobry produkt i tak się wybije. Przed Wami produkcje, które moim zdaniem zasłużyły na o wiele więcej niż otrzymały.5. Hidden and Dangerous 2

Hidden&Dangerous
Taktyczny FPS, który wyprzedził swoje czasy. Rozbudowany system dowodzenia, możliwość zginięcia od zaledwie jednego strzału, ograniczona ilość niesionej broni, celowanie przy pomocy szczerbinki, a nawet smaczki pokroju pocisku zrywającego hełm z głowy. Ta gra miała bardzo dużo do zaoferowania graczom, którzy jednak nie dostrzegli jej podczas zagrywania się w pierwsze Call of Duty. Wielka szkoda, bo gra oferowała bardzo dużo możliwości zaczynając na bogatej i niezwykle ciekawej kampanii (którą można było przejść również ze znajomymi w multi), a na świetnym multiplayerze kończąc.

4. Dark Messiah of Might and Magic

Dark Messiah
Może nie uwierzycie, jednak Ubisoft robił kiedyś naprawdę dobre gry. Dark Messiah jest tego najlepszym przykładem. Tym co oferował ten tytuł była przede wszystkim ciekawa fabuła i rewelacyjny system walki. Tak soczystych uderzeń mieczem nie spotkałem jeszcze w żadnej innej grze. Do tego wypada dodać cudowną Xanę, która oprócz ślicznej buzi posiadała też wyjątkowo cięty język. Nie wiem czemu, ale nigdy nie umiałem tej demonicy odmówić. Oprócz świetnego single’a gra oferowała również dopracowane i ciekawe multi, które wciągnęło mnie na dobre parędziesiąt godzin.

3.Spec Ops: The Line

Spec ops the line
Tak, a Gord0n znów o Spec Ops. Co prawda pisałem o tej grze już 2 razy, jednak nie zmienia to faktu, że warto w nią zagrać dla samej historii, która trzyma w napięciu od początku do końca i potrafi sponiewierać człowieka psychicznie jak żaden inny tytuł. Spec Ops: The Line zajmuje specjalne miejsce w mojej osobistej liście gier, które wywołały u mnie kaca moralnego. Poza tym jest to bardzo solidny shooter.

2. Mirror's Edge

Mirror's Edge
W tym zestawieniu po prostu nie mogło zabraknąć Mirror’s Edge. Ten tytuł urzekał ciekawą fabułą oraz niesamowitym uczuciem biegu po dachach wieżowców, którego ze świecą szukać w jakiejkolwiek innej produkcji. Gra była wyjatkowo oryginalna i aż coś łapie mnie za serce gdy pomyślę o tym, że ten niesamowity eksperyment został uznany przez EA za niewypał. Tak, EA było kiedyś zdolne wypuszczać coś więcej niż kolejne dodatki do Simów oraz nowego Battlefielda raz na jakiś czas.

1. Beyond Good and Evil

Beyond Good and Evil
Ten tytuł to mistrzostwo jeśli chodzi o design. Mechanika rozgrywki, świat, bohaterowie – to wszystko stoi tu na najwyższym poziomie. Gra zebrała niesamowite noty, jednak okazało się, że oryginalność ją uśmierciła. Gra była zbyt nowa i świeża dla graczy i nie przyniosła wystarczających zysków zdaniem Ubisoftu. Miejmy nadzieję, że pogłoski o powstawaniu drugiej części są prawdziwe, oraz że produkcja nie zostanie przerwana, bo stęskniłem się za Jade.

Czy uważacie, że czegoś zabrakło na tej liście? Macie inne tytuły, które powinny się tu znaleźć? Piszcie w komentarzach, postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze komentarze.

Mini-blog jest formą, w której przedstawiamy treści nie zawsze związane z League of Legends - często są to wpisy, w których poruszamy ważne kwestie społecznościowe bądź dzielimy się informacjami na temat innych gier. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej tuż pod działem YouTube lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.