Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Testy niQa w Gambicie przedłużone

Jak większość pewnie zauważyła, w trakcie drugiego tygodnia EU LCS, rolę midlanera w Gambit Gaming nadal pełni nasz rodak Sebastian “niQ” Robak. Mimo to, nie może on być nadal pewny stałego miejsca w tej drużynie.

Pierwotnie decyzja dotycząca stałego mida miała zostać ogłoszona zaraz po zakończeniu pierwszego tygodnia LCS. Jednak jako, że trzy z czterech rozegranych przez Gambit gier podczas Super Weeku, było bardzo jednostronnych (przez co nie udało się jednoznacznie ocenić wkładu niQa do drużyny) to testy naszego rodaka zostały przedłużone o kolejny tydzień.

Gambit zmierzył się już w nim (i w bardzo dobrym stylu) wygrał ze swoim odwiecznym rywalem – Fnatic. Nasz rodak, grający Lulu, pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony. Dzisiaj czeka ich jeszcze jeden sprawdzian – tym razem z Supa Hot Crew.

Po tym meczu rosyjska organizacja powinna podjąć ostateczną decyzję. Innym kandydatem na zastąpienie w ekipe Alex Icha jest Fomko, który przez problemami z wizą nie mógł wystąpić w pierwszym tygodniu LCSa.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.