Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Test’Ar – mój wymyślony champion

Witam, po długiej przerwie wydaję obiecanego mini-bloga. Treścią jest mój wymyślony champion.

Imię świadczy o jego pochodzeniu – to prototyp, wersja testowa, dlatego Test’Ar.

Historia: Mieszka w Zaun, w młodości przyjaźnił się z Singedem. Jednakże poszedł w innym kierunku nauki – pasjonuje go światło, szkło, soczewki, ale też metale….. Marzy o stworzeniu idealnego lustra, tak gładkiego, aby nawet pół atomu nie niszczyło jego gładkości. Jest z natury dobry, chce wykorzystać swoje wynalazki w celu pomocy światu. On pierwszy stworzył bełty do kuszy Vayne (zna się na metalurgii).

Wygląd: Ma brązowe włosy spięte w kucyk, nosi okulary, z twarzy podobny do bohatera Half-Lifa – Gordona Freemana. Nosi pomarańczowy, metalowy kombinezon ze stworzonego przez siebie stopu. Trochę klimatu laboratorium, trochę pustyni, trochę studenta 🙂

Cechy w grze:

-zasięg – 175 jednostek (walczy dużym lustrem)

– używa many do skilli Q,E,R

– jest typowym AP midderem z możliwością gry na supp {ale prosy z Korei przeniosą go do jungli :)}

Umiejętności:

pasyw (Oślepiajaca Zbroja)- Co piąty/czwarty/trzeci (wartość poprawia się na 7 i 13 levelu) atak wyprowadzony przez wrogich bohaterów w Test’Ara oślepia atakującego na 1,25 sekundy i zadaje atakującemu obrażenia magiczne zależne od AP i many Test’Ara. (wartości wymyślone, nie wiem jak zbalansować bohatera, który jest tylko w myślach).Q (Lustrzane Cięcie) – Test’Ar wykonuje rzut w linii prostej lustrem. Lustro po dosięgnięciu krańca umiejętności wraca do niego. Zadaje obrażenia w obie strony i detonuje pasyw W. Jeśli cel otrzymał obrażenia zarówno przez lustro lecące naprzód jak i wracające do bohatera, zostaje spowolniony o 30% na 1,5 sekundy.

W (Nie igraj z Lustermistrzem) – Pasywnie: nakłada na cele ataku podstawowego Test’Ara ładunek promieniującego krzemu na 7 sekund. Jeśli cel ma 3 ładunki, Test’AR moze użyć Q w celu detonacji i zadania dodatkowych nieuchronnych obrażeń. Jeśli cel ma więcej niz 3 ładunki, każdy dodatkowy ładunek zwiększa obrażenia jeszcze bardziej (ale nie więcej niż X obrażeń przeciw potworom). Można detonować raz na 6 sekund na tym samym bohaterze.
Aktywnie: Każdy atak Test’Ara odnawia mu manę. Trwa X sekund.  Ataki zablokowane przez np. pasyw Pantheona nie odnawiają many.

E (Moc piasku) – target spell. Test’Ar rzuca we wroga piaskiem ze swojej sakiewki.  Wróg ma ograniczone pole widzenia, ponadto co trzeci jego atak chyba cielu. Trwa X sekund. Ograniczenie pola widzenia zmniejsza się pod koniec efektu. Umiejętność nakłada ponadto na wroga jeden ładunek pasywa z W.

R (Blask zwycięstwa) – Test’Ar wyrzuca niesamowicie wysoko swoja soczewkę. W wybranym miejscu w kształcie okręgu następuje wzmocnienie promieni słonecznych. Bohaterowie stojący tam otrzymują obrażenia magiczne zależne od AP co pół sekundy (najwięcej w środkowym momencie działania umiejetności, czyli w drugiej sekundzie), a stojacy w mniejszym kole w środku są oślepieni. Oślepienie zostaje jeszcze przez 0,75 sekundy po wyjściu z mniejszego koła. Wszyscy są spowolnieni o 25% w zasięgu działania. Trwa 4 sekundy, efekt spowolnienie słabnie pod koniec umiejętności. Zasięg działania podobny do teleportacji TF albo ulta Pantheona.  Ciekawy pomysł: Jeśli Test’Ar złapie swoją soczewkę spadającą z nieba, czas odnowienia ulegnie skróceniu o połowę.

Piszcie, co o tym sądzicie!

Myślę, że powyższe informacje już wystarczająco wyjaśniają ogólny zarys tego bohatera. Może wyślę ten pomysł do Rito, chociaż nie mam czasu na wykonanie nawet ołówkowego rysunku (albo talentu)

Pozdrawiam.

Co w najbliższym czasie na blogu Maćko123?

– Mój wymyślony Bohater – Zephral, Głuchy Mnich (nie mylić ze Ślepym Mnichem Lee Sinem)

– Kassadin – wycieraczka dla innych bohaterów czy lina, na której inni się wspinają
w górę?

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.