Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Teemo przybył do Europy i potrzebuje twojej pomocy!

Łapcie za swoje czapy Teemo! Chyży Zwiadowca przybył do Europy i potrzebuje waszej pomocy!

Wraz z Teemo rozpoczęliśmy epicką podróż przez Europę, przemierzając ponad tuzin krajów. Jednak nawet z pomocą Riotowej Drużyny Community towarzyszącej Teemo w jego wędrówce, musi on polegać na waszych talentach artystycznych, by móc dokończyć podróż. Wyzwania artystyczne ukazujące się na europejskiej stronie Teemo Przemierza Europę będą dotyczyć stworzenia prac związanych z Teemo. Nie będziemy mogli kontynuować wędrówki dopóty, dopóki aktualne wyzwanie nie zostanie ukończone, więc śpieszcie się z nadsyłaniem waszych tworów.

Przesyłanie prac jest proste. Strzelcie fotkę waszej pracy, a następnie prześlijcie ją na Instagrama lub Twittera używając hasztagu: #TeemoTour, a ona sama odnajdzie drogę do nas. Stworzymy galerię naszych ulubionych prac, by żołnierze armii Teemo z całego świata, mogli się nimi cieszyć. Nawet jeśli mieszkacie poza Europą, będziemy w niebo wzięci, jeśli prześlecie nam swoje prace. Przemierzając tak wiele pięknych miejsc z licznymi zabytkami, możecie się spodziewać kilka zdjęć Teemo w plenerze!

Poza samymi wyzwaniami, jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc wykorzystać tę podróż by przywitać się z naszymi wspaniałymi – europejskimi fanami League of Legends Będziemy organizować niezapowiedziane spotkania na naszej drodze, więc sprawdzajcie naszą stronę na bieżąco, by nie przegapić imprezy. Wzbogaciliśmy ekwipunek Teemo o GPS, byście na bieżąco mogli śledzić naszą przygodę i byście nie przegapili naszego przybycia do waszego kraju. Mamy nadzieję się z wami spotkać, gdy będziemy przez niego przemierzać!

Strona Teemo Przemierza Europę już wystartowała, więc przygotujcie długopisy, ołówki, pędzle i kredki. Teemo będzie mógł ukończyć tę podróż tylko dzięki waszej pomocy.

Do zobaczenia w trasie!

***

Jeśli interesuje was polityka i zasady związane z przesyłaną zawartością, możecie przeczytać je tutaj: http://teemoscoutseurope.com/upload-terms

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.