Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Teaser nowego championa od pracownika Riotu

Być może,  Riot postanowił przedstawić nam mały teaser nowego championa, który w najbliższym czasie dołączy do League of Legends. Otóż na brazylijskim forum jeden z pracowników Riotu posługujący się tytułem “Fabulista, Guardian of Legends” przedstawił nam pewien wpis, który najprawdopodobniej stanowi wstęp do większej opowieści. Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Riot przy użyciu dokładnie tego samego konta opowiedział nam w pięciu postach (w związku z tym możemy spodziewać się także kontynuacji opowieści przedstawionej w tym poście) historię stojącą za wprowadzonym później legendarnym skinem do Nami (River Spirit Nami). Przejdźmy więc teraz do tłumaczenia tego tekstu (niestety samo tłumaczenie może w pewnych miejscach pozostawiać nieco do życzenia jednak jest to spowodowane tym, iż tekst był tłumaczony dwukrotnie najpierw z portugalskiego na angielski, a dopiero na język polski):

Na początku wiele osób nazywało mnie imieniem Fabulist”. Kiedyś pisałem baśnie i opowieści by dostarczyć ludziom rozrywki. Chciałem tylko za pomocą moich słów dodać skrzydeł wyobraźni moich czytelników. Około rok temu wszystko to uległo drastycznej zmianie…

Teraz piszę, żeby nie zapomnieć.

Już dłużej nie wiem czy to czego byłem świadkiem zdarzyło się naprawdę, czy może było tylko zwykłym snem. Tak, wierzę że za tym wszystkim czai się jakaś opowieść, ale … co jeśli nie wszystko jest tylko opowieścią? Co mam zrobić z wizjami nawiedzonych wysp i chmur wypełnionych duszami, które nie zaznały spokoju pochodzącymi z nieznanych mi miejsc.

Mój niespokojny sen – kiedy w końcu udaje mi się zasnąć – być może płata tylko figle mojemu delikatnemu umysłowi. O reszto dlaczego mnie opuściliście?

Teraz i wtedy, czuję się samotny. Zwyczajnie; w karierze pisarza zdarzają się takie momenty kiedy twoim towarzystwem są nie prawdziwi ludzie, a stworzone przez ciebie postacie. Czasem zrobiłbym wszystko, żeby zyskać pewność że te głosy z zza światów mają jakiś motyw…

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.