Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team Vitality wykupuje miejsce Gambitu w LCS

Poinformowanie was o tym nie jest proste, ale Gambit Gaming nie będzie brać udziału w wiosennym splicie 2016. Po długich zastanowieniach postanowili sprzedać swoje miejsce w LCS.

Skończyli negocjacje z Team Vitality, którzy zastąpią ów zespół, poprzez wykupienie miejsca Gambitu. Team Vitality, jest francuską organizacją eSportową, znana głównie ze sceny konsolowej. To będzie ich pierwsza drużyna na PC, życzmy im powodzenia!

Wszyscy zawodnicy, wraz z menadżerem i trenerem postanowili odejść z zespołu. Chcielibyśmy im za wszystko podziękować, w szczególności zawodnikom, którzy byli wraz z nami, aż od założenia zespołu. Mowa oczywiście o Diamondproxie i Gosu Pepperze. Za kilka dni udostępnimy wam, co będziemy mieli zamiar robić dalej.

 

kasing-signs-with-team-vitality

 

Vitality jest jedną z największych drużyn w międzynarodowym eSporcie. Organizacja postanowiła utworzyć pierwszy zespół w grze typu MOBA, jaką jest League of Legends. Jak można było wyczytać wyżej, wykupili miejsce Gambitu i postanowili dołączyć do europejskich rozgrywek. Mamy zamiar przedstawić wam nowego zawodnika! Brytyjski support Raymond “kaSing” Tsang będzie reprezentował drużynę w najbliższym splicie. Jest on znaną osobą na scenie League of Legends. W ostatnim sezonie, wraz ze swoją drużyną H2k, miał okazję zagrać w fazie grupowej mistrzostw świata. Został wybrany do gry w All-Stars jako zawodnik drużyny wymienionej wyżej, jednakże nie założy ich koszulki, bo zamiast tego będzie miał na sobie barwy Vitality.

kaSing ma bardzo duże doświadczenie, ponieważ w swojej przeszłości grał w takich drużynach jak Supa Hot Crew, Team SoloMid i Team Dignitas.

Właściciel Vitality – Fabien Devide, dąży do osiągnięcia sukcesu w LCS, podobnego do tego, który osiągnęła drużyna Call of Duty. Drużyna mierzy bardzo wysoko, nawet w pierwszym splicie. “Dążymy do tego, by stanąć na podium LCS EU,” mówi Maurer.

Czy kaSing i jego nowa drużyna sięgną upragnionego celu? Koniecznie obejrzycie video, by obejrzeć wywiad z nowym zawodnikiem!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.