Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team How2Win w walce o światowe finały sezonu 4

Nasi zawodnicy zdecydowali się na nowy rozdział w swoich karierach i już w tym sezonie planują powalczyć o światowe finały. Wszyscy zawodnicy zdecydowali się przenieść swoje konta na serwer turecki aby tam zacząć trenować. Jest to szansa dla naszego zespołu aby powalczyć o wildcard, czyli dodatkowy spot na finały przeznaczony dla regionów, które nie posiadają struktur ligowych.

Pierwsze zdjęcie wykonane przez menadżera zespołu wysłanego do Turcji.

Planowany jest również gaming house zlokalizowany w Istambule, który pozwoli zawodnikom grać na dobrym “pingu” oraz umożliwi dopuszczenie ich do rozgrywek. Chłopaki przygotowując się do podróży cały czas trenują soloQ, mając drobne problemy z komunikacją.

Oprócz naszego portalu zawodnicy uzyskali potężne wsparcie dodatkowego sponsora, który na razie nie może zostać ujawniony, ze względu na prowadzone rozmowy. Możemy natomiast zdradzić, że będzie to właściciel jednej z większych linii lotniczych w Turcji.

Kapitan drużyny H2W Nex komentuje całą sytuację:

Jestem bardzo podekscytowany całą sytuacją! Sądzę, że optymalne warunki w gaming house oraz ciężki trening pozwolą nam na osiągnięcie celu jakim jest występ na światowych finałach. Pierwsze tygodnie mogą być ciężkie ze względu na inny klimat panujący w Turcji, aczkolwiek już teraz podjęliśmy pewne przygotowania fizyczne aby temu zapobiec. Jak tylko uda nam się zakwaterować będziemy odpalać streamy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.