Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team How2Win w finale lana Tarnowskie Góry

Nasza drużyna w ten weekend zmaga się w turnieju rozgrywanym w Tarnowskich Górach. Turniej jest prowadzony na czterech platformach: League of Legends, Starcraft 2, CS:GO oraz FIFA 14. Pula nagród w turnieju Lola wynosi 1500zł + iPad mini 16GB dla MVP.

Wczorajsza faza grupowa przebiegła po myśli chłopaków i uzyskując bilans 3:0 wyszli pewnie z grupy zajmując pierwsze miejsce. Dzisiaj są już po rozegranym półfinale, w którym zmierzyli się z drużyną Atmosfera Pojednania mającą w składzie zawodnika Meet Your Makers – Czara. Tutaj również udało się zwyciężyć w pojedynku bo3 2:0, dzięki czemu nasza drużyna pozostaje niepokonana, a same spotkania wyglądały następująco:

Pierwsza Mapa

Druga Mapa

Krótki komentarz zawodników H2W do tego pojedynku.

Pierwszy mecz vs Atmosfera Pojednania (team Czara ) wygrany stosunkowo gładko, udało nam się od początku kontrolować spotkanie i doprowadzić do zwycięstwa. Drugi mecz również wygrany, tym razem było o wiele trudniej. Czaru odwalił dobra robotę na Ahri, bardzo dobrze wykorzystywał teleport, przez co zdominowali nas w early, jednak w późniejszej fazie gry to my lepiej egzekwowaliśmy teamfighty i udało nam się uzyskać przepustkę do finału.

W finale zaplanowanym na godzinę 13:20 nasz zespół zmierzy się z zespołem Mysie Pysie, życzymy powodzenia! Pojedynek będzie można obserwować na streamie.

Zapraszamy równiez na fanpage Team How2Win po więcej informacji.

EDIT: Finał zostanie rozegrany prawdopodobnie około godziny 16.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.