Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Team How2Win – prezentacja

Team How2Win to drużyna uformowana w marcu 2013 roku, a w obecnym składzie występuje od lipca tego samego roku. Pierwsze sukcesy zaczeli osiągać na turniejach LANowych zajmując miejsca na podium, a w późniejszym czasie dołączyły do tego drobniejsze osiągnięciach w rozgrywkach online.

Zawodnicy

sonaKamil “Mazzir” Dyks – 17-letni uczeń liceum ogólnokształcącego z Bydgoszczy. W drużynie gra na pozycji supporta. Poza grą interesuje się programowaniem i muzyką.
ezrealMichał “nexorhex” Mazur – 17-letni uczeń liceum matematyczno-informatycznego z Koszęcina. W drużynie gra na pozycji AD Carry. Poza grą interesuje się sportem i tenisem stołowym.
nidaleeGrzegorz “GregSan” Dajewski – 17-letni uczeń technikum informatycznego z Poznania. W drużynie gra na pozycji mid lanera. Poza grą interesuje się muzyką.
renektonRobert “Vederos” Piątkowski – 17-letni uczeń liceum ogólnokształcącego ze Strzebinia. W drużynie gra na pozycji top lanera. Poza grą interesuje się matematyką i geografią.
jarvanMarcin “Twajlajt” Feret –  24-letni menager działu logistyki, pochodzi z Legnicy. W drużynie gra na pozycji junglera. Poza grą interesuje się  tenisem stołowym i siatkówką.
threshPaweł “Eron” Sztelmach – 19-letni student PWr na kierunku Informatyka. W drużynie pełni role game analysta. Poza grą interesuje się sportem i muzyką.

Stream

Poczynania naszych graczy możecie śledzić od czasu do czasu poprzez stream prowadzony przez supporta drużyny.

H2W Mazzir – Diamond I Support Stream | Facebook Fanpage
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.