Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tabzz poza Alliance, Rekkles jednak odejdzie z Fnatic?

Karuzela transferowa zarówno w Europie jak i w Ameryce coraz bardziej rozkręca się każdego dnia. Również dzisiaj zdążyło się już pojawić kilka nowych doniesień/informacji dotyczących zmian w rosterze drużyn, które występują w tychże regionach.

Dotychczasowy ADC Alliance Erik “Tabzz” van Helvert oficjalnie poinformował dzisiaj za pośrednictwem Twittera, że nie jest on już dłużej częścią tej drużyny i obecnie jest otwarty na wszelkie propozycje. Odejście tego zawodnika z najlepszej drużyny poprzedniego splitu LCS.EU prawdopodobnie związane jest z tym, że Marksman występujący w ostatnim czasie w barwach Fnatic Martin “Rekkles” Larsson już wkrótce stanie się częścią Alliance.

Od dłuższego czasu słychać było głosy, że Rekkles nie jest zadowolony ze swoich obecnych kolegów drużyny i że szuka on sobie mocniejszego teamu, z którym potencjalnie mógłby lepiej zaprezentować się w Mistrzostwach Świata następnego sezonu. Sam Tabzz jakiś czas temu na swoim asku przyznał, że dotychczasowy ADC Fnatic starał się zająć jego miejsce w Alliance już od końca wiosennego splitu.

Jednak część z was może pamiętać, że jakiś czas temu samo Fnatic starało się uciszyć wszelkie plotki o odejściu Rekklesa przypominając, że zawodnik ten nadal jest związany kontraktem z drużyną. Jednak w ostatnim czasie pojawiła się plotka, że gracz ten ma zapis w swojej umowie pozwalający na ewentualne wykupienie pozostałego czasu w Fnatic za 15 000$. Ciężko powiedzieć czy Alliance byłoby gotowe zapłacić taką sumę za nowego gracza, jednak źródła będące blisko Rekklesa przyznają, że rozważał on wykupienie swojego kontraktu na własną rękę tylko po to aby móc bez problemu dołączyć do lepszego teamu. Wszystko wskazuje więc na to, że już wkrótce Alliance wzmocni się ADC, który jeszcze w poprzednim splicie występował w Fnatic.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.