Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Tabe chce wrócić do League of Legends

Były support Royal Clubu Pak Kan “Tabe” Wong ogłosił za pośrednictwem Weibo, że bardzo chciałby on powrócić ze swojej emerytury i ponownie zaprezentować się na e-sportowej scenie.

Przypomnijmy Tabe znany był głównie ze swoich występów właśnie w Royal Clubie, w barwach którego wystąpił na Mistrzostwach Świata sezonu 3 (a także z popularyzowania Annie jako supporta w sezonie 3). Właśnie po tej imprezie zdecydował się on przejść na e-sportową emeryturę, swoją decyzję tłumacząc tym, że poświęcenie się streamowaniu i byciu trenerem zapewni my większą ilość pieniędzy, a te były mu potrzebne do ożenienia się ze swoją dziewczyną.

Z perspektywy czasu zawodnik ten stwierdza jednak, że decyzja ta była pomyłką i wyraża nadzieję, że uda mu się jeszcze, w którymś sezonie zmierzyć na turnieju z najlepszymi koreańskimi graczami. Warto wspomnieć, że Tabe wkrótce po pierwszym ogłoszeniu potwierdził, na swoim streamie, że traktuje całą sprawę bardzo poważnie i naprawdę chce zrobić wszystko by powrócić do formy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.