Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Szczegóły turniejów relegacyjnych

Riot zdradził nam swoje plany co do przeprowadzenia turnieju relegacyjnego zarówno dla europejskiej jak i amerykańskiej edycji LCS. Lokalizacją turnieju jest studio LCS znajdujące się w Los Angeles, a same rozgrywki będą odbywać się  9-11 Września. Dokładniejszą rozpiskę przygotowaną dla tego konkretnego turnieju znajdziecie poniżej:

Wtorek, 9 Września:

  • 21:00 –  EU 8th Seed Promotion Match
  • ~ 2:00 – NA 6th Seed Promotion Match

Środa, 10 Września

  • 21:00 – EU 7th Seed Promotion Match
  • ~ 2:00 – NA 7th Seed Promotion Match

Czwartek, 11 Września

  • 21:00 – EU 6th Seed Promotion Match
  • ~2:00 – NA 8th Seed Promotion Match

Wstępnie zakłada się, że podczas tego turnieju zmierzą się trzy najsłabsze drużyny z LCS-ów z najlepszymi drużynami z Challanger Series w formacie Bo5, jednak jak niektórzy z was mogą pamiętać nie tak dawno Riot wspominał o możliwości rozszerzenia LCS-ów w obu regionach do 10 drużyn. W takiej sytuacji najprawdopodobniej format turnieju relegacyjnego ulegnie jakimś modyfikacjom.

Warto zauważyć też, że w przeciwieństwie do poprzednich lat tym razem turniej ten rozgrywany jest przed Mistrzostwami Świata, dzięki czemu drużyny szybciej poznają swój los i będą mogły lepiej przygotować się na nowy sezon.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.