Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

System macOS 10.15 może uniemożliwiać instalację

Hej, użytkownicy komputerów Mac!

Mamy dla was nową aktualizację w związku z ogłoszeniem Apple′a dotyczącym systemu macOS 10.15. Zgodnie z informacją na oficjalnej stronie internetowej firmy najnowszy system operacyjny Apple′a o nazwie Catalina ma zostać udostępniony w październiku 2019 r.

W SKRÓCIE: ze względu na dość niesprecyzowaną datę premiery nie wiemy, czy Catalina będzie obsługiwać League of Legends i PT na urządzeniach Mac. Jeśli znacie użytkowników komputerów Mac, którzy mogą być zainteresowani League of Legends lub PT, nakłońcie ich, aby na wszelki wypadek zainstalowali oprogramowanie jak najszybciej!

Jak to wpłynie na mnie, użytkownika League of Legends/PT na komputerze Mac?

Dotychczasowi użytkownicy komputerów Mac, na których gra League of Legends jest już zainstalowana, nie odczują żadnych problemów ani zmian w League of Legends po wprowadzeniu Cataliny. Gra będzie normalnie patchowana, a gracze będą mogli grać tak jak do tej pory!

Co się zmieni?

Z tego co obecnie wiemy, użytkownicy komputerów Mac nie będą mogli zainstalować League of Legends, korzystając z systemu Catalina. Dlatego na razie każdy, kto jest zainteresowany instalacją League of Legends, powinien to zrobić, zanim system Catalina pojawi się w październiku, LUB nie powinien aktualizować systemu operacyjnego, dopóki nie zainstaluje League.

Kiedy będziemy znać dokładniejszy termin?

Obecnie nie znamy nawet przybliżonej daty, kiedy Catalina będzie w stanie obsługiwać instalację League of Legends, ale będziemy was informować, gdy dowiemy się czegoś więcej na temat daty wydania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.