Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sygnety dla mistrzów świata w League of Legends

Twórcy League of Legends coraz mocniej starają się, aby ich e-sport zaczął być kojarzony jak prawdziwy sport. Wiele z ich wysiłków ostatnimi czasy zmierza do tego, aby pokazać, że gra komputerowa może stać się rozrywką o podobnej skali jak zawody sportowe.

Na łamach reddita Lamia – zawodnik, który wraz z Fnatic wywalczył mistrzostwo w sezonie pierwszym podzielił się z użytkownikami prezentem jakim obdarzył go Riot. Specjalnie przygotowany sygnet (podobny do tych używanych w rozgrywkach amerykańskiego futbolu) został mu wręczony jako pamiątka po zdobytym tytule. Zdjęcia prezentujące wygląd sygnetu znajdziecie na poniższym materiale zdjęciowym:

3zyWAuB - Imgur

5UJtSp4 - Imgur

fDV1sLy - Imgur

Ofxw4KS - Imgur

Lamia jako pierwszy poinformował o swoim prezencie, jednakże spekuluje się iż od tego momentu, każdy z mistrzów otrzymywał będzie sygnety w ramach podziękowania za jego osiągnięcia e-sportowe – zdobycie tytułu mistrzów świata.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.