Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Support Tier List by Mazzir

Tier 1

threshnamisonazyra

Tier 2

jannablitzcrankfiddlestickselise

Tier 3

lululeonatarickarmasorakaalistar

Tier 4

morganaanniegragasluxzileanoriannanautilusnidaleekayle

Tier 5

maokaishenheimerdingershacoteemo

Krótkie uzasadnienie niektórych picków znajduje się poniżej. Jeśli macie wątpliwości co do innych pytajcie w komentarzach – Mazzir z pewnością z chęcią uzasadni swoje wybory.

fiddlesticks Fiddlesticks: Ze względu na dobry poke w early game, jest dobrą kontrą na obecny god tier ad carry dzięki 3-sekundowemu fearowi. Dodatkowo niesamowicie często widywany jest na profesjonalnej scenie (a w szczególności w Korei).

elise Elise: stanowi świetny kill-lane, ma bardzo mocne early i jest często spotykana na rozgrywkach rankingowych wysokiego szczebla.

karma Karma znalazła się w T3 ze względu na potencjał w teamfightach i potencjał do poke i odcinania na linii. Zapewnia całkiem niezłe survi swojemu ad carry, a jedyne czego jej brakuje to gamebraking ulti.

annie Annie jest coraz częściej widywana jako support – ma spore bazowe obrażenia i zapewnia ważne twarde CC. Dzięki dużemu zasięgowi jest w stanie dobrze poke’ować przeciwników i nawet nieźle pushować wieże. Brakuje jej jednakże typowych narzędzi do ochrony i wspomagania ad carry.

Subiektywna lista stworzona przez Mazzira

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.