Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Supa Hot Crew zatrudnia trenera posiadającego doświadczenie z Korei

Rolę trenera i analityka w Supa Hot Crew oficjalnie przejął Nick “LS” De Cesare obecnie przebywający w Seulu, gdzie zdobywał doświadczenie pracując z trenerami takich ekip Samsung Ozone czy Samsung Blue. Sam LS grał wcześniej  na profesjonalnym poziomie w kilka różnych gier (w tym w StarCrafta). Jeśli chodzi o LoLa, to grając na koreańskim serwerze osiągnął on Diamond I.

Ostatni sezon nie był szczególnie udany w wykonaniu SHC. Drużynie tej nie udało się zakwalifikować do fazy play-off, przez co zmuszona była walczyć o pozostanie w LCS podczas turnieju relegacyjnego (w nim SHC pokonało 3:0 C9E, w których barwach zaprezentować się nie mógł k0u, który według wielu ciągnął grę całej drużyny) i mimo zapewnienia sobie miejsca na następny spot, team zdecydował się przeprowadzić kilka zmian mających na celu wzmocnienie go.

Jeszcze w czasie rozgrywek doszło do wymiany mida (Moopza zastąpił nasz rodak SELFIE), a po zakończeniu zmagań w relegacjach Migxa został wymieniony na wewillfailera (związane było to z nieodpowiednim nastawieniem dotychczasowego supporta do gry). Jak się okazało nie jest to koniec zmian w tej ekipie.

Zawodnicy Supa Hot Crew zapoznali się już z metodami treningu Nicka, po czym stwierdzili, że jest on osobą jakiej brakuje obecnie w drużynie i zdecydowanie powinien przysłużyć się w poprawie formy podczas nadchodzącego splitu EU LCS.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.