Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Supa Hot Crew bez Wewillfailera na Wembley Arenie

Wielkimi krokami zbliża się piąty tydzień LCS.EU, który rozegrany zostanie na Wembley Arena. Dzisiaj do wiadomości publicznej podano informację, że podczas niego nie zobaczymy supporta Supa Hot Crew –  Brama “Wewillfailera’ de Wintera. W jego miejsce do rozgrywek zgłoszony został Raymond “Yerrow” Tsang.

Dotychczas Wewillfailer łączył granie w LCS ze swoją edukacją jednak teraz stanęła mu ona na przeszkodzie. Bardzo ważny egzamin koliduje terminem właśnie z piątym tygodniem najważniejszych rozgrywek w Europie i właśnie z tego powodu SHC zmuszone jest do użycia suba.

Yerrow jest graczem ze stosunkowo sporym doświadczeniem jeśli chodzi o amatorską scenę- w swojej karierze występował on w takich teamach jak: H2k Gaming, czy Dexter is Actually Evil. Z pewnością ważnym aspektem w wyborze tego zawodnika był fakt, że Raymond występował w jednej drużynie z obecnym junglerem Supa Hot Crew (Matthewem “Impalerem” Taylorem) w barwach Dignitas UK (wcześniej British Tea Time). Dodatkowo Yerrow powinien być dodatkowo zmotywowany gdyż będzie on występował przed swoją publicznością. SHC liczy także na to, że wybranie zmiennika, który swoim stylem znacznie odbiega od stylu Wewillfailera utrudni przygotowanie się ich przeciwnikom.

Skoro mowa już o przeciwnikach podczas 5 tygodnia europejskiej edycji LCSa team ten zmierzy się z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Copenhagen Wolves (z wynikiem 2-8), a także z SK Gaming, które jest wiceliderem  obecnego splitu (bilans meczy tej drużyny to 7-3).

Dla przypomnienia z uwagi na specjalne miejsce rozgrywania w tym tygodniu LCS.EU będzie rozgrywane w sobotę i niedzielę (podczas gdy LCS.NA w czwartek i piątek).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.