Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Summoner’s Rift budzi się do życia – Turniej How2Win

Summoner’s Rift arena zmagań najlepszych zawodników League of Legends, kolejny raz rzuca wyzwanie śmiałkom. Już za 2 dni 18 lutego w “roku kozy”, będzie miał miejsce najbardziej epicki pojedynek pomiędzy dwiema pięcioosobowymi klanami wywodzącymi się z elitarnego grona przywoływaczy. Sprawcą tego wydarzenia jest portal How2Win, który postanowił sprawdzić umiejętności graczy w kolejny turnieju League of Legends.

Prolog

summoner_name_cleanse_banner_2

Legendarna arena znów budzi się do życia. Miejsce, które nie wybacza błędów po raz kolejny wzywa do walki… Najlepsi z najlepszych, legendarni przywoływacze odpowiadają na wezwanie swoich klanów. Czarne chmury zbierają się… Bitwa zaraz się zacznie…

Wieści o nadchodzącym turnieju

Data: 18 lutego 2015
Godzina: 17:00
Mapa: Summoner’s Rift
Liczba drużyn: 32
Wielkość zespołów: 5-osobowe
System eliminacji: BO1 (do jednej wygranej)
Stream z turnieju: esportcuptv

Trofea dla najlepszych


1. miejsce: 3200 RP i skórka Triumfalny Ryze dla każdego gracza
2. miejsce: 2400 RP dla każdego gracza
3. miejsce: 1600 RP dla każdego gracza
4. miejsce: 800 RP dla każdego gracza.

Żelazne zasady rywalizacji

Szczegółowe informacje jak zgłosić drużynę i więcej znajdziecie tutaj. Regulamin turniejów organizowanych przez esportcup.pl znajduje się tu. Kontakt z administracją odbywa się pod tym adresem (tylko w czasie trwania zawodów).
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminami!

Wezwanie

Jeśli nie straszne są wam legendarne stwory, najgroźniejsi przeciwnicy oraz wielogodzinne pojedynki, podnieście rękawice rzuconą przez Summoner’s Rift oraz portal How2Win.

Przygotuj się, bitwa zaraz się rozpocznie…

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.