Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Steelseries 5HV3 – wysyłka za darmo dla czytelników How2Win

Drodzy czytelnicy – wielu z Was zastanawiać się może nad wyborem słuchawek do grania. Wraz z wejściem na rynek najnowszych słuchawek Steelseries 5HV3 udało nam się wynegocjować specjalną promocję dla czytelników How2Win. Osoby, które we wrześniu 2013 zamówią powyższe słuchawki mogą liczyć na darmową wysyłkę – wystarczy w komentarzach do przesyłki wpisać nazwę naszego portalu (How2Win). Zamówienia składać możecie tutaj – gorąco zachęcamy do zapoznania się z opisem słuchawek:

Steelseries 5HV3 to najnowszy model słuchawek dla graczy na rok 2013. Jak sama nazwa wskazuje jest to bezpośredni następca wiekowego już modelu 5HV2. Starszy brat ma czym się pochwalić – 5HV2 były modelem najczęściej wybieranym przez graczy i nagradzanym przez większość magazynów o sprzęcie komputerowym. Inżynierowie tworzący model 5HV3 stanęli przed sporym wyzwaniem, gdyż musieli stworzyć coś co przynajmniej dorówna poprzednikowi. Trzeba przyznać że już po samym wyglądzie oraz specyfikacji technicznej można stwierdzić iż udała im się ta sztuka.

3

Steelseries 5HV3 wyposażone są w nowe przetworniki audio, które potrafią pięknie zagrać tak niskie, jak i średnie oraz wysokie tony. Tworząc Steelseries 5HV3 postanowiono pójść na rękę graczom i dźwięki często występujące w grach czyli kroki, komunikaty czy inne ważne odgłosy walki są znacznie lepiej słyszalne. Nauszniki w Steelseries 5HV3 są bardzo komfortowe, a dodatkowo obszyto je skórą w celu większego wyciszenia od otoczenia.

Mikrofon jaki posiadają Steelseries 5HV3 jest nam dobrze znany z poprzednich modeli, można go wysuwać i chować w jednej z muszli słuchawkowych. Nie zapomniano oczywiście o regulacji natężenia dźwięku na przewodzie oraz możliwości wyciszenia mikrofonu. Idąc z duchem dzisiejszych czasów słuchawki Steelseries 5HV3 można podłączyć praktycznie do wszystkich popularnych urządzeń jak smart fony, tablety komputery PC i MAC. W celu zwiększenia mobilności model Steelseries 5HV3 można rozłożyć na trzy oddzielne części co znacznie ułatwia transport.

Podsumowując: słuchawki Steelseries 5HV3 to godny następca modelu 5HV2 i zadowoli każdego nawet najbardziej wybrednego gracza.

  • Pasmo przenoszenia: 16 – 28000 Hz
  • Impedancja: 40 Ohm
  • SPL@ 1kHz, 1 Vrms: 110 dB
  • Długość kabla: 1.2 + 2 = 3.2m
  • Jacks: 2 x 3.5mm dla PC
  • + 4-pole 3.5mm Mac®, Smartfony, Tablety

Mikrofon

  • Pasmo przenoszenia: 75 – 16000 Hz
  • Sposób zbierania: Wielokierunkwy
  • Czułość: -38 dB
  • Impedancja: 2K Ohm

Słuchawki dostępne do kupienia są w sklepie ProCPU (pamiętajcie aby w komentarzach do przesyłki wpisać How2Win – jest to warunek konieczny uzyskania darmowej przesyłki).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.