Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Statystyki nerfów i buffów patcha 4.12

Jak zwykle w tydzień po wyjściu patcha przyglądamy się statystykom postaci po kolejnym cyklu nerfów i buffów.

Lucianlucian

Po zmianach patcha 4.12 postacią, która zyskała najwięcej zdaje się być Lucian – wzrost win-ratio o 3,95% to znak, że wbrew temu co początkowo mówiono Lucian nie dostał nerfa (o czym wielokrotnie już Was uświadamialiśmy). Jest wielce prawdopodobne, że w najbliższym czasie będzie on dalej modyfikowany przez zespół balansu Riotu.

Kassadinkassadin

Największy spadek zaliczył Kassadin i pomimo tego, dalej jest nieustannie banowany podczas rozgrywek rankingowych. Sprawdzimy czy także podczas LCS-u będzie on dalej niedostępny, czy zobaczymy wreszcie oczekiwane przełamanie.

Alistaralistar

Cieszą zmiany w Alistarze – dzięki nim być może uda nam się obejrzeć byczka podczas większej liczby zawodowych rozgrywek. Jak zawsze – miejmy oko na Koreę i ich metody przystosowywania się do mety.

Ahriahri

Buffy Ahri od razu rzuciły na nią światło reflektorów – po raz kolejny prawdopodobnie dane nam będzie oglądać epickie pojedynki lisicy podczas meczów finałów sezonu czwartego.

Kha'Zixkhazix

Kolejny raz Riot próbuje zbalansować Kha’Zixa. Ze względu na specyficzną mechanikę jest to niezwykle trudne, w związku z czym stosowana jest obecnie metoda drobnych kroczków. Czy się sprawdzi na dłuższą skalę? Przekonacie się sami.

Szczegółowe statystyki znajdziecie na wykresach poniżej:

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2bl9op/patch_412_statistics_of_all_buffs_and_nerfs_full

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.