Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spytaj Riot: Jeden za Wszystkich

Witamy w Spytaj Riot! Masz pytania?

W tym tygodniu mówimy o Jeden za Wszystkich, komiksach League i emotkach.

Czy Jeden za Wszystkich kiedykolwiek wróci?

Chcemy powrotu Jeden za Wszystkich. Chcemy Jeden za Wszystkich. Niestety niestandardowy mechanizm głosowania podczas wyboru bohaterów, który stanowi faktyczną treść całego tego trybu, musi zostać przebudowany ręcznie, aby działał w nowym kliencie. Jeszcze nie zdołaliśmy się za to zabrać, ponieważ pracujemy nad innymi rzeczami (hurra, Inwazja Czarodziejek Gwiazd!).

Poza tym, prawdę mówiąc, ten mechanizm jest do bani. : ( Chcę zagrać w Jeden za Wszystkich z nowymi bohaterami (NAWAŁNICA PIÓR Xayah!). Dotyczy to także Hexakill (musimy przerobić wiele interfejsów użytkownika, aby wcisnąć szóstego gracza). Chcemy, by oba te tryby wróciły, ale na razie nie potrafimy powiedzieć, kiedy to się stanie. Jestem przekonany, że nie pojawią się do końca 2017 roku, zatem mam nadzieję, że zdołamy je przywrócić w przyszłym roku! <3

L4T3NCY
Główny projektant, Rotacyjne tryby gry

Czy ostatnio publikowane komiksy wpływają na biografie bohaterów, czy stanowią oddzielne historie? Zamierzacie zaktualizować biografie, tak aby je odzwierciedlały?

Są pewne przypadki, w których wydarzenia z komiksów będą pojawiały się w przyszłych aktualizacjach biografii oraz są przypadki (jak Nami), w których aktualizacja biografii przyczyniła się do zainspirowania komiksu. Generalnie naszym celem jest, aby komiksy, nawet jeśli nie są bezpośrednio odzwierciedlone w biografiach bohaterów, nie były z nimi sprzeczne, szczególnie gdy skupiamy się na dłuższych historiach opowiadających o dalszych losach bohaterów.

Starszy redaktor, Zespół ds. komiksów

Czy urządzicie wydarzenie, podczas którego będzie można kupować emotki za PZ albo niebieską esencję?

Dwie nowe emotki zostaną udostępnione podczas nadchodzącej, ograniczonej czasowo wyprzedaży niebieskiej esencji, co stanowi część procesu uruchomienia zrekonstruowanych run i nowego systemu awansowania. Te wyjątkowe emotki będą dostępne tylko podczas wyprzedaży niebieskiej esencji.

Ponadto chcemy w przyszłości udostępnić graczom wiele dróg do odblokowywania emotek. Podstawowym sposobem ich zdobywania wciąż będzie kupowanie ich za RP, ale za jakiś czas emotki zaczną także wypadać w łupach i będą udostępniane po wypełnieniu misji.

Riot Mulligan
Menedżer eCommerce, personalizacja

Dzięki za przeczytanie Spytaj Riot z tego tygodnia. Masz pytania?

Udaj się na stronę Spytaj Riot i zaloguj na swoje konto League. Przeczytaj, co robić, a czego unikać, a potem pytaj śmiało.

Obiecujemy, że przeczytamy każde pytanie, ale nie możemy zagwarantować, że na każde odpowiemy. Niektóre pytania nie będą nadawać się do Spytaj Riot, lub odpowiedzi na nie pojawiły się już gdzie indziej. Dla przykładu, nie będziemy zapowiadać tutaj nowych funkcji ani omawiać kwestii, które opisaliśmy już bardziej szczegółowo wcześniej (ale możemy wyjaśnić poszczególne zapisy).

Jednak słuchamy uważnie głosów wszystkich graczy, więc nie wahaj się pytać. Zadbamy o to, aby twoje pytania trafiły do tych pracowników Riot, którzy zajmują się interesującymi cię kwestiami.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.