Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Spytaj Riot: aktualizacja Starcia i klucze

W tym tygodniu tematem są fragmenty kluczy, Starcie i rotacyjne tryby gry.

Macie jakieś aktualizacje dotyczące Starcia?

Jak dotąd przeprowadziliśmy kilka testów regionalnych (w Wietnamie, EUW, EUNE i Turcji), a obecnie wprowadzamy do Starcia poprawki, opierając się o wasze komentarze. Chociaż wiedzieliśmy, że dotychczasowe testy beta nie obejmowały wszystkich funkcji, jesteśmy zajęci ulepszeniami, takimi jak poprawienie procesu tworzenia drużyny, dodawanie informacji o tym, czego możecie się spodziewać w każdym dniu rozgrywki oraz wprowadzanie znaczących zmian w systemie biletów w celu obniżenia ceny za udział w wydarzeniu. Ponadto szukamy błędu, który w tej chwili uniemożliwia graczom przejście na ekran wyboru bohatera na serwerach testowych.

Minusem jest to, że proces projektowania wydłużył się, jednak w nadchodzących tygodniach bardzo chcemy uruchomić dalsze testy regionalne.

Strateg komunikatorów, Systemy stanu gry

Czy klucze wypadają częściej w miarę podnoszenia poziomu honoru?

Fragmenty kluczy działają dokładnie tak samo na każdym poziomie: wypadają od czasu do czasu, a ich liczba ograniczona jest do około 12 na miesiąc. Jednak kule honoru i kapsuły rzeczywiście wypadają częściej w miarę wspinania się w rankingu honoru. Wszystkie szczegóły dotyczące nagród honoru są na bieżąco aktualizowane na stronie honoru.

Riot Nakyle
Komunikacja, Zachowanie graczy

Ostatnio zauważyłem, że podczas weekendów nie ma żadnych rotacyjnych trybów gry. Co się z nimi stało?

Zdecydowaliśmy się odejść od prowadzenia rotacyjnego trybu gry w każdy weekend. Zamiast tego będziemy prowadzić rotacyjne tryby gry bardziej sporadycznie, zazwyczaj równolegle z wydarzeniami League, takimi jak Festyn Księżyca (Łowy Krwawego Księżyca) albo zeszłoroczne wydarzenie Czarodziejek Gwiazd: Nowy Horyzont (Inwazja). Oczywiście wciąż będziemy czasem prowadzić najpopularniejsze tryby, takie jak ARURF i Jeden za Wszystkich, który wkrótce powróci!

Dlaczego wprowadziliśmy tę zmianę? Ponieważ League zmienia się tak gwałtownie, często musimy poświęcić sporo czasu i wysiłku na aktualizowanie trybów klasycznych, aby działały z nowymi i niedawno zmienionymi bohaterami, przedmiotami i runami, jednocześnie dostosowując je do innych, niewidocznych na pierwszy rzut oka, zmian technicznych. Na przykład już od miesiąca walczymy z błędami w trybie Jeden za Wszystkich.

Mimo że granie w klasyczne rotacyjne tryby gry może dawać wiele frajdy, niektóre z tych trybów stały się monotonne i wtórne. Ostatecznie stanowiły podstawę kolejki od ich uruchomienia w 2016 roku. To, w połączeniu z fantastyczną reakcją graczy na wiele z trybów z roku 2017, sprawiło, że chcemy poświęcić więcej naszego czasu i wysiłku na tworzenie nowych trybów gry, które was zaskoczą, pozwolą wam eksperymentować i zapewnią pamiętną rozgrywkę, po której będziecie chcieć rozegrać. jeszcze. jedną. partyjkę.

Riot Aeon
Główny producent, Zespół map i trybów

Dzięki za przeczytanie Spytaj Riot z tego tygodnia. Masz pytania?

Udaj się na stronę Spytaj Riot i zaloguj na swoje konto League. Przeczytaj, co robić, a czego unikać, a potem pytaj śmiało.

Obiecujemy, że przeczytamy każde pytanie, ale nie możemy zagwarantować, że na każde odpowiemy. Niektóre pytania nie będą nadawać się do Spytaj Riot, lub odpowiedzi na nie pojawiły się już gdzie indziej. Dla przykładu, nie będziemy zapowiadać tutaj nowych funkcji ani omawiać kwestii, które opisaliśmy już bardziej szczegółowo wcześniej (ale możemy wyjaśnić poszczególne zapisy).

Jednak słuchamy uważnie głosów wszystkich graczy, więc nie wahaj się pytać. Zadbamy o to, aby twoje pytania trafiły do tych pracowników Riot, którzy zajmują się interesującymi cię kwestiami.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.