Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sprawdź z kim grasz – nowy system oceny graczy

Każdy czasem myśli po meczu: “gdybym tylko wiedział, że będę grać z takim gościem, to wolałbym wyjść z lobby i poczekać parę minut na kolejny mecz”. Jednak niestety nie jest to możliwe… Czy oby na pewno?

Niedawno na horyzoncie pojawiła się nowa strona, na której można oceniać graczy, z którymi miało się kontakt w trakcie meczu. Wszystko zaczęło się od pewnego sfrustrowanego użytkownika Reddita, narzekającego na nie kiepsko działający system karania graczy. Ów człowiek postanowił założyć stronę, na której można ocenić przywoływaczy, z którymi zetknęliśmy się w grze. Wszystko wygląda prosto, podaje się bohatera, którym dany gracz grał, przyznaje się od 1 do 5 gwiazdek i dodaje komentarz.
Scouter

W imieniu całej redakcji pragnę zachęcić Was do korzystania z tego systemu, by nawet w nieznacznym stopniu poprawić społecznośc League of Legends. Prawda, system działający na stronie nie jest idealny, jednak wszystko ulega ewolucji i nieustannej poprawie. Kto wie? Może za jakiś czas strona ta będzie wiarygodnym źródłem informacji na temat graczy i przyciągnie uwagę nie tylko graczy ale i Twórców?

Co sądzicie o tej inicjatywie? Czy może przynieść coś dobrego dla społeczności LoLa?

Link do strony

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.