Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sposób na oszukanie wieży – znaleziono kolejny błąd w grze

Mimo faktu iż po wydaniu kilku niedawnych aktualizacji odkryto już bardzo dużą liczbę dość poważnych błędów w grze to gracze cały czas zwracają uwagę na kolejne bugi tym razem skupiając się na możliwości oszukania wieży.

Mianowicie obecnie w grze istnieje krótki okres, w którym wieżą przeciwnika po zabiciu sojuszniczej jednostki zmienia swój cel i podczas którego nasza postać nie może zostać namierzona przez wieże co można wykorzystać do bezkarnego wyprowadzenia auto-ataku czy umiejętności w stronę wrogiego championa. Co gorsza błąd ten występuje nawet wtedy gdy minion, który został namierzony przez wieże został zabity przez wrogiego bohatera co jeszcze zwiększa częstotliwość jego występowania. Działanie tego buga zostało uwiecznione na kilku materiałach wideo, które znaleźć możecie poniżej:

Wprawdzie błąd ten nie jest może aż tak brzemienny w skutkach jak poprzednio ujawnione bugi, ale sam fakt że dość łatwo go wywołać powoduje, że urasta on do rangi równie palącego problemu co one i pozostaje mieć tylko nadzieje że jak najszybciej zostanie on załatany.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6x53fc/the_tower_aggro_bug_is_so_easily_repeatable_that/ https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6x1mhf/the_turret_aggro_is_100_bugged_with_proof/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.