Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sona DJ ultimate skinem?

Najprawdopodobniej dowiedzieliśmy już, która postać otrzyma w tym roku ultimate skina. Jak pewnie pamiętacie od jakiegoś czasu pojawiały się rozmaite teorie głoszące, że dana postać otrzyma tego rodzaju skórkę. Wszystko wskazuje jednak na to, że doniesienia jakoby to Sona miała ją otrzymać właśnie się potwierdziły.

Wszystko dlatego, że pewien hiszpański youtuber przeglądając pliki serwera testowego PBE natknął się w kodzie na wzmiankę o szóstym skinie dla Sony, który roboczo nosi nazwę “SonaDJ”. Z jednej strony takie wzmianki mogą być jedynie pozostałością po jakimś starym projekcie Riotu, jednak warto wziąć pod uwagę że w ostatnim czasie tego typu przecieki okazywały się prawdą (w ten sposób dowiedzieliśmy się o Doom Bootach i Ascension).

Skąd jednak pomysł, że skórka ta będzie Ultimate Skinem? Otóż na podstawie znalezionych linijek kodu możemy przypuszczać, że skórka ta będzie posiadała kilka różnych stancji inspirowanych różnymi rodzajami muzyki (w kodzie skórka ta wspomniana jest jako “SonaDJAmbientSkin06” , “SonaDJElectricSkin06” i “SonaDJDubstepSkin06”), a przypomnijmy że dotychczas zmienny wygląd skinów w grze był domeną właśnie Ultimate Skinów. Poniżej możecie znaleźć oryginalny filmik, w którym sam znalazca tej informacji wszystko wyjaśnia (niestety robi to po hiszpańsku).

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.