Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sobota, czyli ciąg dalszy zmagań na esportowej arenie

Z wczorajszego sukcesu Alternate oraz Evil Geniuses jako europejczycy na pewno możemy być dumni. Sporo niesamowitych akcji i dużo emocji, ale to zagranie chyba najbardziej zapadło w pamięć, prawdziwe K.O. w wykonaniu Kerpa!

Gambit vs XDG

Dzisiaj przedostatnia odsłona Bitwy o Atlantyk zainauguruje rozgrywki. Gambit Gaming zmierzy się z XDG Gaming(ex Team Vulcun). Obie drużyny miały okazję wystąpić podczas światowych finałów, jednak na papierze, to Gambit jest oczywistym faworytem . Rosyjska maszyna z Edwardem na pokładzie, wydaje się być nie do powstrzymania. Godnym uwagi będzie pojedynek na midzie pomiędzy Alex Ich’iem a Mancloudem.  Być może tą informacją popsuje Wam trochę zabawę, ale w zasadzie w ogólnym pojedynku pomiędzy EU a NA mecz ten w tym układzie tabeli nic nie zmieni. W punktach jest obecnie remis 2:2, dzisiejszy mecz ma wagę 2 a jutrzejszy, Fnatic vs C9, ma wagę 3 punktową. Oznacza to, że ostatni mecz BotA będzie decydującym, niezależnie od dzisiejszego wyniku. Mecz zaplanowano na godzinę 20:00.

File:S3 cst.png

Team Coast jeszcze w składzie z DontMashMe (1 z prawej), obecnie na ad gra WizFujiiN.

 

Team Coast vs The Walking Zed

Zwycięzca tego pojedynku będzie kolejnym szczęśliwcem występującym w NA LCS. The Walking Zed z Bichu na czele puka do bram ligi zawodowców, natomiast Team Coast będzie się starało obronić w niej swoje miejsce. Na pewno nie ma tu jednoznacznego faworyta, aczkolwiek wielu upatruje zwycięzcę tego pojedynku w drużynie Zion Spartana. Mecz zaplanowano na godzinę 23:00

Oglądajcie razem z nami!
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.