Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

SKT T1 wygrywa regionalne finały w Korei

Po wczorajszym meczu pomiędzy SK Telecom T1 oraz KT Bullets poznaliśmy trzeciego, ostatniego już uczestnika World Championship z Korei Południowej. SKT wygrało finał i tym samym zapewniło sobie wyjazd do Los Angeles.

Faker i spółka wyglądają w tym momencie jak najlepsza drużyna na świecie. Po tym jak tydzień temu zwyciężyli z KTB w rozgrywkach OGN Summer 2013, zdołali powtórzyć ten sukces jeszcze raz, tym razem w jeszcze lepszym stylu. Wczorajsze gry zakończyły się wynikiem 3-1, podczas gdy ostatnim razem Bullets zdołało urwać aż dwie mapy.

KTB, zapewniając sobie Bo5 o awans, zniszczyło w tym samym turnieju obydwie ekipy CJ. Frost i Blaze dołączyły do kolejnych potęg, których nie będzie nam dane oglądać w zaczynających się w przyszłą niedzielę World Championship.

Wiemy już, że SKT T1 trafi do grupy A, gdzie spotka się z Team SoloMid, GamingGear.eu, Lemondogs oraz z 2. drużyną z chińskich kwalifikacji.

Po zakończeniu regionalnych finałów w Korei poznaliśmy już prawie komplet 14 ekip, które będziemy oglądać w mistrzostwach sezonu 3. Czekamy jeszcze tylko na zakończenie gier w Chinach.

VoDy z gier dostępne są na kanale ongamenet2, w zakładce “videos” po prawej stronie.

Season 3 Korea Regionals Finals

PlacePrizeTeam
1stKwalifikacja do S3WCSKT1Logo std.png SK Telecom T1
2ndKTRolsterLogo std.png KT Rolster Bullets
3rdCJElogo std.png CJ Entus Frost
4thCJElogo std.png CJ Entus Blaze
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.