Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Skórka do Anivii za darmo

Jako, że nie tak dawno do gry dodana została węgierska wersja językowa Riot przygotował mały prezent dla graczy na serwerze EUNE. Jeśli zmienimy język naszego clienta właśnie na węgierski i będziemy go używać przez pewien czas (nie wiadomo dokładnie jaki), powinniśmy otrzymać Anivię wraz ze skórką noszącą nazwę “Bird of Prey Anivia” (“Turul Bird Anivia” po węgiersku).

Należy przy tym wszystkim wspomnieć, że węgierski język wpisany jest w cliencie jako “magyar”, a sam proces przypisania skórki do konta może potrwać nawet trzy tygodnie (skórki powinny dojść do 27 lipca).

Warto jednak czekać, gdyż jeśli po otrzymaniu tego skina nadal będziemy używać węgierskiej wersji clienta zauważymy, że otrzymał on kompletnie nowe dźwięki (jest to pierwsza taka sytuacja w historii League of Legends), a część źródeł mówi o tym, że może on także zostać lekko zmodyfikowany graficznie.

Wszystko po to aby jak najlepiej upodobnić Anivie z tą skórką do wywodzącego się właśnie z Węgier mitycznego ptaka, który według opisów miał przypominać gigantycznego sokoła/orła.


Nie zapomnijcie polubić naszego fanpage’a, gdzie staramy się zawsze jako pierwsi informować o nowościach w League of Legends.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.