Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Składamy sprzęt do gry w LoLa

Witajcie Drodzy Czytelnicy!

Ostatnimi dniami na How2Win pojawił się nowy dział – „Pogotowie Komputerowe”, które cieszy się bardzo dużą popularnością, co widać po ilości pozytywnych komentarzy, za co bardzo wam dziękujemy. Od dnia dzisiejszego chciał bym ogłosić rozpoczęcie nowej serii w tym dziale – „Składamy sprzęt do gry w LoLa”. Kilka słów o nowej serii :

rocceforte3

„  Składamy sprzęt do gry w LoL’a ” to seria, w której będę składał i doradzał jakie podzespoły i akcesoria, powinniśmy zakupić aby nasza rozgrywka w League of Legends była przyjemna. Od założenia tego działu wiele graczy komputerowych zadawało mi pytania jaki wybrać sprzęt, aby gra była spokojna i bez lagów, dlatego też tworzę ten dział aby ułatwić wam grę.

Sprzęt który będę polecał : 1. Podzespoły  2.Akcesoria

  1. Procesory, Karty Graficzne, Dyski Twarde, Pamięć RAM, Zasilacze, Nagrywarki, Obudowy Komputerowe
  2. Słuchawki, Mikrofony, Myszki, Klawiatury, Kamerki Internetowe, Głośniki,  Okulary dla Graczy itp.

W najbliższym czasie prawdopodobnie będę recenzował słuchawki firmy Razer, więc będzie co czytać. Dodatkowo zapraszamy do rozszerzenia wpisu – znajdziecie tam specjalną ankietę od której wyniku zależeć będzie los ludzkości.

Wszelkie pytania o komputery i problemy z League of Legends proszę kierować na : Designerzy2000@gmail.com

Pozdrawiam Viidda !!!

(wpis został przerzucony z poprzedniej wersji H2W)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.