Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Skład komentatorski na IEM Cologne ujawniony

Przed nami trzeci przystanek ósmego Intel Extreme Masters, tym razem prosto ze studia ESL w Kolonii. Drużyny oprócz walki o łączną pulę 80 tys. $ walczą również o punkty, które umożliwią im występ na światowych finałach w Katowickim Spodku.

Podczas tego przystanku zrezygnowano z turnieju Starcrafta 2, dlatego czekają nas tylko emocje związane z League of Legends! W związku ze zbliżającą się datą turnieju (23-24 listopada) organizatorzy ujawnili skład komentatorów na ten event.

Nie widzimy szczególnych niespodzianek, jedyne ale za to pozytywne zaskoczenie to Krepo, który na pewno sporo wniesie do komentarza z perspektywy zawodowego gracza. Będziemy mogli ponownie usłyszeć Jasona Kaplana, który rozstał się z Riotem i podczas rozgrywek LCS w sezonie 4 niestety go nie usłyszymy, natomiast turnieje ESL komentuje cały czas. A jak Wam podoba się ekipa casterów? A może wolicie polski komentarz? 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.