Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Skład Denial.EU na EU Challanger Series

Od pewnego czasu znamy już nowy skład drużyny znanej jako Denial.EU, jednak dopiero dzisiaj poznaliśmy roster, jaki zostanie wystawiony na Challanger Series. Podczas trwania tego turnieju Mateusz “P3rmm” Szekliński będzie występował na midzie, co oczywiście oznacza, że nie zobaczymy w tych rozgrywkach gracza o nicku “Abiariaa”, który oficjalnie pełni taką rolę w DNL.

Powód tej decyzji jest stosunkowo prosty – zgodnie z przepisami Riotu, by zachować miejsce w tym turnieju, każda drużyna musi wystawić przynajmniej 3 zawodników zgłoszonych do poprzednich rozgrywek. Jak większość z was pewnie pamięta, z Denial w przerwie pomiędzy splitami z teamu tego odeszło 3 graczy z podstawowego składu (niQ, Woolite i Kikis), co wymusza na drużynie wystawienie któregoś z subów z poprzedniego splitu (poza P3rmmem rolę zmieników pełnili Koi i Grom).

Niestety P3rmm nie mainiuje mida, co najprawdopodobniej negatywnie odbije się na wynikach drużyny podczas EUCS. W związku z tym nasi rodacy z Lublin Shore, którzy z Denial.EU zmierzą się 5 czerwca, powinni mieć ułatwione zadanie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.