Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

SK z Forg1venem i watdefoxem

Wszystko wskazuje na to, że SK Gaming znalazła już sobie nowego ADC i Mid Lanera, którzy uzupełnią roster trzeciej drużyny poprzedniego splitu LCS.EU. Nowymi zawodnikami SK zostać mają Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou i Hampus “watdefox” Myhre.

Pierwszy zawodnik znany jest głównie z występów w europejskiej części LCS w barwach Copenhagen Wolves, dzięki którym zdobył on sławę jednego z najlepszych Marksmanów w Europie. Natomiast watdefox dotychczas w swojej karierze występował tylko w SK Gaming Prime i może być on znany głównie z EU Challenger Series i turnieju relegacyjnego.

Przypomnijmy skład SK Gaming nie jest obecnie pełny, gdyż zarówno Adrian “CandyPanda” Wübbelmann jak i Jesse “Jesiz” Le nie odnowili po zakończeniu Mistrzostw Świata Sezonu 4 swoich kontraktów z organizacją i obaj stali się wolnymi zawodnikami (z czego Jesiz jakiś czas temu znalazł sobie nową drużynę jaką jest Team Coast). Pamiętajmy jednak, że póki samo SK Gaming nie potwierdzi tych rewelacji nie należy traktować ich jako pewnik, gdyż jeszcze wiele może się zmienić.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.