Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Siódmy Polak w LCSie!

chu
SUPA HOT CREW XD po bardzo nieudanym supertygodniu pożegnało się ze swoim midlanerem Moopzem. Jednym z głównych powodów tej decyzji był bardzo ograniczony champion pool Belga, który znacząco ułatwiał zadanie przeciwnikowi. Ku zaskoczeniu wielu SHC zdecydowało się nawiązać współpracę z Marcinem “CHUYOU” Wolskim. Polak jest znany z bycia subem dla Meet Your Makers(obecnie mousesports). CHUYOU będzie występował pod nickiem SELFIE (prawdopodobnie dlatego, że jego stary pseudonim można odczytać w wulgarny sposób). Marcin Wolski znany jest na zachodnioeuropejskiej scenie challengera(obecnie 592 League Points). Zdarzyło już mu się więc na pewno niejednokrotnie ścierać z midlanerami z drużyn LCSu. SHC jest w nieciekawej sytuacji.Z bilansem 8-12 zajmują przedostatnie miejsce w tabeli ze sporą stratą do reszty drużyn. Miejmy nadzieję, że dzięki Polakowi sytuacja ta się poprawi.

Oficjalna wypowiedź menedżera SUPA HOT CREW XD Michaela Schnorra

 Jest to dla nas smutny a zarazem szczęśliwy dzień. Zmiany w składzie, pomimo iż wymagane nigdy nie są łatwą rzeczą. Po tym jak zakończyliśmy supertydzień z bilansem 0-4 wiedzieliśmy, że coś musimy zrobić. Pomimo iż próbowaliśmy rozwiązać nasze problemy wewnątrz drużyny po jakimś czasie stało się jasne, że musimy spróbować zmian w naszym składzie. Chciałbym skorzystać z okazji i podziękowadzi Moopzowi za cały czas i pasje jaką włożył podczas pobytu z nami. Zarazem chciałbym powitać Marcina “Selfie” Wolskiego. Jest on moim zdaniem jednym z najbardziej utalentowanych mid-lanerów w Europie i razem z nim czujemy, że jesteśmy gotowi walczyć o górną połowę tabeli. Selfie od razu udowodnił, że będzie cennym nabytkiem podczas scrimów i jeśli będzie w stanie tak samo zaprezentować się na LCSie czuje, że czeka nas wiele dobrych chwil z tym młodym talentem.

A wy co sądzicie o tej zmianie? Czy Polak sprawdzi się przeciwko europejskim gigantom na midzie?

 

źródło: http://www.supahotcrew.net/#!shc-roster-change/c1br6

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.